top of page

VAT4U 

Společnosti každoročně ztrácí až biliony eur, protože nežádají o vrácení DPH ze zahraničních výdajů. Odrazuje je zdlouhavý a často finančně náročný proces zpracování dokumentů. Proto je tu VAT4U – první evropská automatizovaná platforma, která vám s vrácením DPH pomůže. A za minimální poplatky! 

VAT4U zná přes 2 000 zahraničních daňových zákonů a dovede vás krok za krokem ke snadnému podání žádosti. Nebo v On Pointu vyřídíme vše za vás. 

Untitled design-3.png

2000+ daňových zákonů

On-line nástroj

V souladu s GDPR

Automatizovaný

Foreign VAT Recovery VAT4U
Práce s VAT4U je hračka
Přehled

Vše je na jednom místě. Spravujte účetní jednotky, faktury a žádosti. Sledujte přehledy výdajů a vrácených částek za různá období a také výhled, kolik peněz získáte příště. 

Snadné
nahrávání

Data můžete importovat pomocí Excelu ve formátu .xml nebo .csv, nebo je zadat manuálně. Připravujeme také možnost nahrávat faktury pomocí ERP či TEM systému.  

Krok za krokem

Systém zná přes 2 000 zahraničních daňových zákonů, počítá čistou částku bez DPH i výši DPH v dané zemi. Přehledné uspořádání a nápovědy vás dovedou až k podání žádosti.

Kontrola dokumentů

Odesílejte žádosti s jistotou! Smart technologie VAT4U zkontrolují, že v dokumentech nechybí důležité informace. Když systém rozpozná chybu, zobrazí vám upozornění a výzvu ke kontrole.

Foreign VAT Refunds Laptop.png

BASIC

SILVER

GOLD

Rádi vám pomůžeme s nahráváním dat nebo vás naučíme, jak se systémem pracovat. Podle rozsahu služeb pak vybereme jeden ze 3 cenových balíčků. Služby aktuálně poskytujeme dálkově z naší maltské pobočky.

 

Jaká je cena? Vždy jde o procenta z vráceného DPH ‒ 5 %, 10 % a 20 %, podle vybraného balíčku. 

Julian-Vella-VAT4U.jpeg
Zjistěte, jak můžete získat zpět DPH ze svých zahraničních výdajů
bottom of page