Společnost Jet Global nabízí užitečná rozšíření pro Microsoft Dynamics NAV a Business Central – Jet Global a Jet Analytics. Jak jejich přínos popsat jednou větou?

 

Umožní vám jednoduše vytvářet reporty a prezentovat je v dobře známém Microsoft Excelu a přetvářet aktuální surová data v obchodně cenné analýzy firemních procesů a finančních výsledků. 

 

Tyto dva nástroje jsou zkrátka komplexním BI řešením. Kromě práce s reporty vám nabízí i získávání dat z různých zdrojů, možnost tvorby a správy datových skladů, čištění a konsolidaci dat či návrhy a úpravy OLAP kostek. 

 

Jistě vás potěší, že:

 • nasazení nástrojů trvá jen pár minut

 • obsahují užitečné šablony, které zrychlí vaši práci,

 • rozeznávají jednotlivé uživatele a jejich přístupová práva k datům,

 • integrují se stovkami aplikací a programů.

 

A to zdaleka není všechno!

S JET REPORTS A JET ANALYTICS VÁM PRÁCE PŮJDE OD RUKY!

Jet Reports

& Analytics

Mají intuitivní prostředí

Automatizují
a zrychlují procesy

Dávají vždy aktuální přehled

Data zobrazíte a upravíte ve formátu a pomocí výpočtů, na které jste zvyklí. Navíc na vás čekají předpřipravené šablony reportů, dashboardy, kostky i automatizované datové sklady.

Konec s manuálním přepisem údajů nebo sestavováním výkazů! Nástroje čerpají data přímo z Business Centralu či Dynamics NAV, jsou tak vždy aktuální a nedochází k běžným chybám a překlepům. Jet nástroje vám dokonce umožní nastavit i automatické generování aktuálních reportů.

Přistupujte k přesným a vždy aktuálním datům, reportům i analýzám kdykoliv, kdekoliv a z jakéhokoli zařízení. Ani nemusíte zapínat svůj Business Central či NAV – uvidíte do něj přímo z reportu v Microsoft Excelu.

JET BASICS

Pokud tu a tam potřebujete vytvořit základní finanční report v MS Excelu a stačí vám nástroj bez pokročilých funkcí, Jet Basics může být to pravé.

 

V případě, že jsou vaše nároky vyšší a hledáte profesionální nástroj s možnostmi automatizace, přizpůsobení a dostupnosti z mobilních zařízení, doporučíme vám Jet Reports. 

 

Kompatibilní s:

 • MS Dynamics NAV a MS Dynamics Business Central

 • GP

JET REPORTS

Nástroj Jet Reports byl vyvinutý přímo na míru produktové řadě Microsoft Dynamics. A tvoří vskutku výborné spojení! Business Central či NAV poskytují Jet Reports stále aktuální data, z nich pak Jet Reports tvoří přesné finanční reporty v MS Excelu. Rychle, jednoduše a bez chyb, které lidská ruka snadno udělá.

 

Možná nástroj znáte ještě pod starým názvem Jet Professionals, který si za své pokročilé funkce bezesporu zasloužil. 

 

Kompatibilní s:

 • MS Dynamics NAV a MS Dynamics Business Central

 • GP

 • AX

 • D365 BC, D365 FO

JET ANALYTICS

Pokročilé obchodní analýzy v Excelu či Power BI jsou s Jet Analytics hračka! V jediném nástroji se skrývají přednastavené datové kostky, knihovny šablon, uživatelsky přívětivé dashboardy, vizuálně atraktivní přehledy i možnost včas identifikovat trendy a výkyvy v obchodních výsledcích.

 

Jet Analytics centralizují data z více různých míst a zajišťují, že uživatelé budou pracovat vždy s těmi správnými a aktuálními.

 

Kompatibilní s:

 • MS Dynamics NAV a MS Dynamics Business Central

 • GP

 • AX

 • D365 BC, D365 FO

Jaké otázky vám nástroje zodpoví?

1. Jak jsme na tom právě teď s financemi?

Díky neustále aktualizovaným datům a vašemu snadnému přístupu k nim dokážete rychle zjistit aktuální finanční situaci a udělat správné rozhodnutí.

2. Kolik utratíme?

Jednoduše srovnejte rozpočet a výdaje. Jediným kliknutím získáte klíčové údaje rozdělené na oddělení, podniky či rozpočty. Teď už je snadné naplánovat další krok, že?

 

3. Jaké jsou hlavní zdroje našich příjmů?

Podívejte se, kdo, co, v jakém množství a kdy nakupuje. Vaši vedoucí pracovníci ocení přesné údaje o prodejích!

Společně zjistíme, jestli jsou nástroje Jet Global  vhodné i pro vás.
telefon
+420 704 122 326
adresa

Vančurova 39

615 00 Brno-Židenice

Flag_of_Malta_-_Circle-512.png
Flag_of_The_Czech_Republic_-_Circle-512.
© 2019 On Point Ltd. Všechna práva vyhrazena.