Tvoříme softwarová řešení
pro velké firmy i start-upy o pár lidech

Soustředíme se na ERP systém Microsoft Dynamics 365 Business Central, ale i na produkty, které ho skvěle doplňují. Našim zákazníkům usnadňují řízení společnosti, pomáhají k lepší týmové spolupráci i při každodenní administrativě.

Veškeré služby k Business Centralu poskytujeme v Brně. Produktům Atlassian a VAT4U se věnují naši kolegové na Maltě a zajišťují služby k nim i dálkově do Česka.

4

pobočky

v ČR, na Maltě
v Nigérii a Ghaně

100+

zákazníků

v Evropě, Americe, Africe a Austrálii

5

světových jazyků

mluvíme česky, slovensky, anglicky, maltsky a polsky

41

členů týmu
jsme ve 4 zemích, ale pracujeme jako jeden tým

Untitled design-3.png

Máme zákazníky po celém světě

 

Srdce naší společnosti je v #brnoregion – spolu se zakladatelem On Pointu a naším vývojovým týmem. Další kanceláře ale najdete také na Maltě a v Nigérii. Díky tomu působíme jako lokální poskytovatel pro naše země a zároveň jsme dostatečně flexibilní a můžeme létat za zákazníky po celém světě.

Chcete vědět víc? Přečtěte si rozhovor s naším ředitelem.

Důvěra je pro nás na prvním místě

 

Svým zákazníkům pečlivě nasloucháme. Až když důkladně rozumíme tomu, jak jejich společnost funguje, navrhujeme řešení, které jejich procesy zefektivní.

S člověkem na druhé straně se vždy dobře známe a jsme v pravidelném kontaktu, abychom měli jistotu, že vše funguje, jak má.

Untitled design (6).png
Zákazník je náš partner

„Z On Pointu mám pocit, že se o nás opravdu zajímají a chtějí nám pomoct. Osobní přístup byl cítit už na prvních schůzkách, kde nechyběl ani zakladatel společnosti, který na projekt doteď dohlíží. Je vidět, že tým produktu věří, sám ho používá a fandí mu – a dokázal to nadšení předat i nám. Postup práce se tak nakonec neplánoval jen podle našeho zadání, ale na základě doporučení, jaké procesy by ERP systém mohl ještě zjednodušit. Petr a jeho tým dal produktu přidanou hodnotu a cením si toho, že vidí naše potřeby v celkovém obrázku.

 

A když něco potřebujeme? Kdykoli přijedou a osobně se postarají, aby všechno fungovalo. Je osvěžující nemuset čekat na delegování práce někam do Indie a bavit se rovnou s lidmi, kteří zde na zakázce dělají.“

Kentico_Logotype_shortcut_rgb_180_edited

GABRIELA JAKABOVÁ
Chief Administrative Officer v Kentico software

Získali jsme
ocenění

V roce 2019 ocenila European Dynamics Partner Alliance naši práci pro klienty a vyhlásila On Point jako „Partnera roku 2018/2019“.

IMG_2010.jpeg
Naši partneři