top of page
Důvěřují nám klienti z celého světa

Malta. Anglie. USA. Rakousko, Srbsko. Itálie. Ghana. Nigérie...

Společnosti našich zákazníků sídlí v různých koutech světa. Mají rozličné obory, velikosti i potřeby. Proto každé řešení chystáme na míru.

 

Zatímco v dřívějších letech se naše česká pobočka soustředila primárně na zahraniční klienty, dnes zkušenosti z těchto projektů čím dál častěji nabízíme i českým firmám.

unnamed (1).png
kentico-logo-hor-color-pos-sz-rgb.png
ThreatMark-Cyber-Security-Company-Logo.png
logo@2x.png
GVZH-CMYK-Gold-v1.jpg
ur-logo.png
MCL-Logo.jpg
Henley_&_Partners_logo.svg.png
logo.png
Konica-minolta-case-study-logo-300x109.png
mga.png
Dark.png
ferratum.png
betstarters-logo.webp
detail_vetro_plus_a.s..png
Rootz-Logo-Updated.png
moro.png
csm_MIRAI_Intex_logo_e00ca879a3.png
8WCxrKlnS22yBFEwSoOQ.png
Prague-British-International-School-Logo-Black-Vertical-Outlined-012_gallery-big.png
mtlzvm9hucckqralme4l.webp
stažený soubor.png
cleverfarm logo.webp
interconti logo.jpeg
20220611175044_JS1_3617.jpg

PŘÍPADOVÁ STUDIE

Z On Pointu mám pocit, že se o nás opravdu zajímají a chtějí nám pomoct. Osobní přístup byl cítit už na prvních schůzkách, kde nechyběl ani zakladatel společnosti, který na projekt doteď dohlíží. Je vidět, že tým produktu věří, sám ho používá a fandí mu – a dokázal to nadšení předat i nám. Postup práce se tak nakonec neplánoval jen podle našeho zadání, ale na základě doporučení, jaké procesy by ERP systém mohl ještě zjednodušit. Petr a jeho tým dal produktu přidanou hodnotu a cením si toho, že vidí naše potřeby v celkovém obrázku.
 
A když něco potřebujeme? Kdykoli přijedou a osobně se postarají, aby všechno fungovalo. Je osvěžující nemuset čekat na delegování práce někam do Indie a bavit se rovnou s lidmi, kteří zde na zakázce dělají.

KENTICO SOFTWARE

Gabriela Jakabová

Říkají o nás

Vladimír Loukota

FIDUROCK

Splnit naše zadání znamenalo pro On Point vystoupit ze své komfortní zóny. Výzvy se nezalekli a celý projekt dokončili k naší spokojenosti. Velmi dobře pochopili naše potřeby a byli tak schopni sami přicházet s návrhy efektivnějších řešení.
Naše spolupráce proto pokračuje na dalších projektech.

RSM CZ a.s.

Martin Stránský

S On Pointem dlouhodobě spolupracujeme na společných projektech. Zajišťují nové implementace, support i konzultace. Cením si jejich přístupu k zadání práce, které neplní slepě, ale často přichází s návrhem efektivnějšího řešení.

PŘÍPADOVÁ STUDIE RAICO

„Díky Business Centralu se nám podařilo získat vždy spolehlivá data. Abychom je získali bez ERP systému, museli bychom přijmout více lidí, investovat do platů a prostor. Takto se nám podařilo zachovat stejný počet zaměstnanců a fungujeme mnohem efektivněji. Především nový způsob správy zásob a průběžná inventarizace nám uspoří tisíce eur měsíčně.“

RAICO

Michael Aquilina

raico.png

PŘÍPADOVÁ STUDIE KONTENT.AI

Hlavní výhodou spolupráce s českým implementátorem je jistota, že znají české účetnictví a umí odhadnout, co budeme potřebovat. K tomu napomáhá i fakt, že konzultanti On Pointu mají velké profesní zkušenosti s účetnictvím, ať už jde o Elenu Jákobovou nebo Lucii Odehnalovou.“

EXTERNISTKA KONTENT.AI

Lucie Drobková

PŘÍPADOVÁ STUDIE FIDUROCK

„Ačkoliv starší klienti se museli s Portálem nájemníka naučit, ostatní nájemníci si na novou funkci rychle zvykli a ocenili, že nemusí nikam fyzicky chodit.

Pokud byl nějaký problém, se kterým jsme si nevěděli rady, stačilo zavolat do On Pointu a měl jsem hned odpovědi. Spolupráce probíhá perfektně.“

FIDUROCK

Michal Jirkův

portál nájemníka obrázek

PŘÍPADOVÁ STUDIE MOROSYSTEMS

Z naší spolupráce bych vyzdvihla hlavně to, jak jsme si lidsky sedli. Tým z On Pointu pravidelně docházel k nám do kanceláří, časem měli dokonce vlastní vstupní čipy. Strávili s námi hodně času a věnovali se nám na maximum. Když byl nějaký problém, mohla jsem se ozvat konzultantům nebo přímo Petrovi. Časem jsme si také stanovili pravidelné konzultace, abychom měli větší přehled nad procesem.

MOROSYSTEMS

Jana Sekaninová

Snímek obrazovky 2023-11-09 v 12.16.22.png

Proč On Point?

Najdete nás v Brně, ale také na Maltě, v Americe, Nigérii a Ghaně. Máme bohaté zkušenosti s českými i zahraničními projekty, s prací pro malé i velké firmy, s vývojem řešení pro rozličné obory. 

Náš zákazník nás vždy zná osobně, ví, jak nás zastihnout a s našimi konzultanty je jedna ruka. 

Práci plánujeme tak, abychom se každému projektu mohli věnovat naplno a v rámci hodin reagovat na potřeby klientů.

Platíte za práci, ne servisní poplatek

Máte k dispozici svého konzultanta

Na požadavky reagujeme v řádu hodin

Vedeme helpdesk, online hovory nebo přijedeme

Chcete nás lépe poznat?

KONTAKTUJTE NÁS
Rádi pro vás připravíme nezávaznou nabídku
bottom of page