top of page

Jet Reports

Finanční a business reporting ve známém prostředí Excelu

Finanční zpráva

V Excelu jako doma

JET GLOBAL

Žijete v tabulkách? Pak si bezpochyby zamilujete nástroje od společnosti Jet Global – Jet Reports a Jet Analytics! Nabízíme je jak samostatně, tak i jako užitečná rozšíření pro Microsoft Dynamics NAV a Business Central. Jak jejich přínos popsat jednou větou?

 

Umožní vám jednoduše vytvářet reporty a prezentovat je v dobře známém Microsoft Excelu a přetvářet aktuální surová data v obchodně cenné analýzy firemních procesů a finančních výsledků. 

 

Tyto dva nástroje jsou zkrátka komplexním BI řešením. Kromě práce s reporty vám nabízí i získávání dat z různých zdrojů, možnost tvorby a správy datových skladů, čištění a konsolidaci dat či návrhy a úpravy OLAP kostek. 

Jistě vás potěší, že:

  • nasazení nástrojů trvá jen pár minut, 

  • obsahují užitečné šablony, které zrychlí vaši práci,

  • rozeznávají jednotlivé uživatele a jejich přístupová práva k datům,

  • integrují se stovkami aplikací a programů.

 

A to zdaleka není všechno!

S Jet Global
vám práce půjde od ruky

Mají intuitivní prostředí

Data zobrazíte a upravíte ve formátu a pomocí výpočtů, na které jste zvyklí. Navíc na vás čekají předpřipravené šablony reportů, dashboardy, kostky i automatizované datové sklady.

Automatizují a zrychlují procesy

Konec s manuálním přepisem údajů nebo sestavováním výkazů! Nástroje čerpají data přímo z Business Centralu či Dynamics NAV, jsou tak vždy aktuální a nedochází k běžným chybám a překlepům. Jet nástroje vám dokonce umožní nastavit i automatické generování aktuálních reportů.

Dávají vždy aktuální přehled

Přistupujte k přesným a vždy aktuálním datům, reportům i analýzám kdykoliv, kdekoliv a z jakéhokoli zařízení. Ani nemusíte zapínat svůj Business Central či NAV – uvidíte do něj přímo z reportu v Microsoft Excelu.

Jet Reports

Nástroj Jet Reports byl vyvinutý přímo na míru produktové řadě Microsoft Dynamics. A tvoří vskutku výborné spojení! Business Central či NAV poskytují Jet Reports stále aktuální data, z nich pak Jet Reports tvoří přesné finanční reporty v MS Excelu. Rychle, jednoduše a bez chyb, které lidská ruka snadno udělá.

 

Možná nástroj znáte ještě pod starým názvem Jet Professionals, který si za své pokročilé funkce bezesporu zasloužil. 

Jet Analytics

Pokročilé obchodní analýzy v Excelu či Power BI jsou s Jet Analytics hračka! V jediném nástroji se skrývají přednastavené datové kostky, knihovny šablon, uživatelsky přívětivé dashboardy, vizuálně atraktivní přehledy i možnost včas identifikovat trendy a výkyvy v obchodních výsledcích.

 

Jet Analytics centralizují data z více různých míst a zajišťují, že uživatelé budou pracovat vždy s těmi správnými a aktuálními.

Oba nástroje jsou kompatibilní s:

  • MS Dynamics NAV a MS Dynamics Business Central

  • GP

  • AX

  • D365 BC, D365 FO

jet-analytics.png

Jaké otázky vám nástroje zodpoví?

1. Jak jsme na tom právě teď s financemi?
Díky neustále aktualizovaným datům a vašemu snadnému přístupu k nim dokážete rychle zjistit aktuální finanční situaci a udělat správné rozhodnutí.

3. Jaké jsou hlavní zdroje našich příjmů?
Podívejte se, kdo, co, v jakém množství a kdy nakupuje. Vaši vedoucí pracovníci ocení přesné údaje o prodejích!

2. Kolik utratíme?
Jednoduše srovnejte rozpočet a výdaje. Jediným kliknutím získáte klíčové údaje rozdělené na oddělení, podniky či rozpočty. Teď už je snadné naplánovat další krok, že?

reporting-financial-lifecycle-3.png

Nemáte ERP? Nevadí

INTEGRACE

Jet Reports a Analytics propojíme
i s vaším Microsoft Excelem. 

Czech JET REPORTS EBOOK.png

Zašleme vám e-book zdarma

Chcete? Vyplňte svůj e-mail a pošleme vám jej co nejdříve.

Děkujeme! Ozveme se co nejdříve.


Nabízíme ukázku nástroje
a licenci na 60 dní zdarma
CHCETE JET REPORTS VYZKOUŠET?
bottom of page