top of page

Licence na produkty Microsoft

Pořiďte si produkty z dílny Microsoftu za lepší ceny!

On Point je oficiální Microsoft Partner a rádi vám poskytneme licence k produktům, které potřebujete. Na této stránce najdete ty nejoblíbenější, nabízíme jich ale mnohem víc.
 

Chcete se zeptat na detaily?
Rozhodli jste se objednat?
Nebo plánujete od svého poskytovatele přejít k nám?

Untitled design.png
MICROSOFT
Populární produkty

DYNAMICS 365

„Rodina“ Dynamics 365 čítá několik členů z řad ERP a CRM. Patří k nim i náš hlavní produkt – D365 Business Central. Budou pro vás nedocenitelným pomocníkem při řízení celé společnosti.

Nejoblíbenější varianty: Team Member, Essential
 

MICROSOFT 365

Veškeré aplikace Office, inteligentní cloudové služby OneDrive s pokročilým zabezpečením i Windows 11, chlubící se třemi „nej“ – nejspolehlivější, nejvýkonnější a nejbezpečnější operační systém Microsoftu. Nejen to získáte s licencí Microsoft 365. 

AZURE

Tvořte a hostujte vlastní webová a mobilní řešení, nasazujte podnikové aplikace nebo využívejte služby cloud computingu... Tato licence otevírá dveře do světa nekonečných možností cloudu.
 

POWER BI

S populárním reportovacím nástrojem budete mít vždy perfektní přehled o tom, jak se daří vaší společnosti. Vytvářejte s kolegy reporty a analytické sestavy s klíčovými indikátory výkonnosti, a to vždy s předdefinovaným přístupem k datům pro každého z vás.
 

OFFICE

Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, … Zkrátka tradiční set oblíbených nástrojů Microsoftu, který nesmí chybět v žádné kanceláři.
 

Image by Ed Hardie

Už produkty Microsoft používáte, ale zvažujete změnu poskytovatele? Přechod k nám je snadný!

Nezávazné
nacenění

Formality jen
na pár kliků

Migrace bez
ztráty dat

Pracujete s produkty bez přerušení

KONTAKTUJTE NAŠE KONZULTANTKY
Rádi pro vás připravíme nezávaznou nabídku

Bronislava Pastuchová
bpastuchova@onpointserv.com 

bottom of page