top of page
Tvoříme softwarová řešení
pro velké firmy i start-upy o pár lidech

Soustředíme se na ERP systém Microsoft Dynamics 365 Business Central, ale i na produkty, které ho skvěle doplňují. Našim zákazníkům usnadňují řízení společnosti, pomáhají k lepší týmové spolupráci i při každodenní administrativě.

Veškeré služby k Business Centralu poskytujeme v Brně. Produktům Atlassian se věnují naši kolegové na Maltě a zajišťují služby k nim i dálkově do Česka.

Důvěra je pro nás na prvním místě

 

Svým zákazníkům pečlivě nasloucháme. Až když důkladně rozumíme tomu, jak jejich společnost funguje, navrhujeme řešení, které jejich procesy zefektivní.

S člověkem na druhé straně se vždy dobře známe a jsme v pravidelném kontaktu, abychom měli jistotu, že vše funguje, jak má.

JAK PRACUJEME

4

pobočky

v ČR, na Maltě
v Nigérii a Ghaně

100+

zákazníků

v Evropě, Americe, Africe a Austrálii

5

světových jazyků

mluvíme česky, slovensky, anglicky, maltsky, polsky

Máme zákazníky po celém světě

 

Srdce naší společnosti je v Brně – spolu se zakladatelem On Pointu a naším vývojovým týmem. Další kanceláře najdete na Maltě, v Nigérii a Ghaně. Kolegy máme dokonce i v Austrálii, Francii a Srbsku. Díky tomu působíme jako lokální poskytovatel pro naše země a zároveň jsme dostatečně flexibilní a můžeme létat za zákazníky po celém světě.

Chcete vědět víc? Přečtěte si náš příběh.

KDE PŮSOBÍME

Získali jsme
ocenění

V roce 2019 ocenila European Dynamics Partner Alliance naši práci pro klienty a vyhlásila On Point jako „Partnera roku 2018/2019“.

IMG_2010.jpeg

Zákazník je náš partner

REFERENCE

Splnit naše zadání znamenalo pro On Point vystoupit ze své komfortní zóny. Výzvy se nezalekli a celý projekt dokončili k naší spokojenosti. Velmi dobře pochopili naše potřeby a byli tak schopni sami přicházet s návrhy efektivnějších řešení.
Naše spolupráce proto pokračuje na dalších projektech.

Vladimír Loukota
FIDUROCK

Spolupracujeme se špičkami na trhu

PARTNEŘI
microsoft-logo-microsoft-symbol-meaning-
atlassian_logo-1200x630.png
JetGlobal-red-no-text.png
Screenshot 2019-10-29 at 12.41.17.png
brand_guide_logo.png
bottom of page