top of page
Důvěřují nám klienti z celého světa

Malta. Anglie. USA. Rakousko, Srbsko. Itálie. Ghana. Nigérie...

Společnosti našich zákazníků sídlí v různých koutech světa. Mají rozličné obory, velikosti i potřeby. Proto každé řešení chystáme na míru.

 

Zatímco v dřívějších letech se naše česká pobočka soustředila primárně na zahraniční klienty, dnes zkušenosti z těchto projektů čím dál častěji nabízíme i českým firmám.

unnamed (1).png
kentico-logo-hor-color-pos-sz-rgb.png
mga.png
logo@2x.png
GVZH-CMYK-Gold-v1.jpg
ur-logo.png
MCL-Logo.jpg
Henley_&_Partners_logo.svg.png
logo.png
Konica-minolta-case-study-logo-300x109.png
Dark.png
ferratum.png
betstarters-logo.webp
detail_vetro_plus_a.s..png
Rootz-Logo-Updated.png
moro.png
csm_MIRAI_Intex_logo_e00ca879a3.png
8WCxrKlnS22yBFEwSoOQ.png
Prague-British-International-School-Logo-Black-Vertical-Outlined-012_gallery-big.png
mtlzvm9hucckqralme4l.webp
stažený soubor.png
20220611175044_JS1_3617.jpg

PŘÍPADOVÁ STUDIE

Z On Pointu mám pocit, že se o nás opravdu zajímají a chtějí nám pomoct. Osobní přístup byl cítit už na prvních schůzkách, kde nechyběl ani zakladatel společnosti, který na projekt doteď dohlíží. Je vidět, že tým produktu věří, sám ho používá a fandí mu – a dokázal to nadšení předat i nám. Postup práce se tak nakonec neplánoval jen podle našeho zadání, ale na základě doporučení, jaké procesy by ERP systém mohl ještě zjednodušit. Petr a jeho tým dal produktu přidanou hodnotu a cením si toho, že vidí naše potřeby v celkovém obrázku.
 
A když něco potřebujeme? Kdykoli přijedou a osobně se postarají, aby všechno fungovalo. Je osvěžující nemuset čekat na delegování práce někam do Indie a bavit se rovnou s lidmi, kteří zde na zakázce dělají.

KENTICO SOFTWARE

Gabriela Jakabová

Říkají o nás

Vladimír Loukota

FIDUROCK

Splnit naše zadání znamenalo pro On Point vystoupit ze své komfortní zóny. Výzvy se nezalekli a celý projekt dokončili k naší spokojenosti. Velmi dobře pochopili naše potřeby a byli tak schopni sami přicházet s návrhy efektivnějších řešení.
Naše spolupráce proto pokračuje na dalších projektech.

RSM CZ a.s.

Martin Stránský

S On Pointem dlouhodobě spolupracujeme na společných projektech. Zajišťují nové implementace, support i konzultace. Cením si jejich přístupu k zadání práce, které neplní slepě, ale často přichází s návrhem efektivnějšího řešení.

PŘÍPADOVÁ STUDIE

„Díky Business Centralu se nám podařilo získat vždy spolehlivá data. Abychom je získali bez ERP systému, museli bychom přijmout více lidí, investovat do platů a prostor. Takto se nám podařilo zachovat stejný počet zaměstnanců a fungujeme mnohem efektivněji. Především nový způsob správy zásob a průběžná inventarizace nám uspoří tisíce eur měsíčně.“

RAICO

Michael Aquilina

raico.png

PŘÍPADOVÁ STUDIE

Hlavní výhodou spolupráce s českým implementátorem je jistota, že znají české účetnictví a umí odhadnout, co budeme potřebovat. K tomu napomáhá i fakt, že konzultanti On Pointu mají velké profesní zkušenosti s účetnictvím, ať už jde o Elenu Jákobovou nebo Lucii Odehnalovou.“

EXTERNISTKA KONTENT.AI

Lucie Drobková

Proč On Point?

Najdete nás v Brně, ale také na Maltě, v Nigérii a Ghaně. Máme bohaté zkušenosti s českými i zahraničními projekty, s prací pro malé i velké firmy, s vývojem řešení pro rozličné obory. 

Náš zákazník nás vždy zná osobně, ví, jak nás zastihnout a s naším konzultantem je jedna ruka. 

Práci plánujeme tak, abychom se každému projektu mohli věnovat naplno a v rámci hodin reagovat na potřeby klientů.

Platíte za práci, ne servisní poplatek

Máte k dispozici svého konzultanta

Na požadavky reagujeme v řádu hodin

Vedeme helpdesk, online hovory nebo přijedeme

Chcete nás lépe poznat?

KONTAKTUJTE NÁS
Rádi pro vás připravíme nezávaznou nabídku
bottom of page