DŮVĚŘUJÍ NÁM KLIENTI Z CELÉHO SVĚTA

Malta. Anglie. USA. Rakousko, Srbsko. Itálie. Ghana. Nigérie...

Společnosti našich zákazníků sídlí v různých koutech světa. Mají rozličné obory, velikosti i potřeby. Proto každé řešení chystáme na míru.

 

Zatímco v dřívějších letech se naše česká pobočka soustředila primárně na zahraniční klienty, dnes zkušenosti z těchto projektů čím dál častěji nabízíme i českým firmám.

unnamed (1).png
GVZH-CMYK-Gold-v1.jpg
logo_allied.png
kentico-logo-hor-color-pos-sz-rgb.png
mga.png
Henley_&_Partners_logo.svg.png
logo.png
MCL-Logo.jpg
logo@2x.png

Chcete nás lépe poznat?

KLIENTI O NÁS ŘÍKAJÍ

Vladimír Loukota

FIDUROCK

Splnit naše zadání znamenalo pro On Point vystoupit ze své komfortní zóny. Výzvy se nezalekli a celý projekt dokončili k naší spokojenosti. Velmi dobře pochopili naše potřeby a byli tak schopni sami přicházet s návrhy efektivnějších řešení.

Naše spolupráce proto pokračuje na dalších projektech.

Gabriela Jakabová

Kentico Software

Z On Pointu mám pocit, že se o nás opravdu zajímají a chtějí nám pomoct. Osobní přístup byl cítit už na prvních schůzkách, kde nechyběl ani zakladatel společnosti, který na projekt doteď dohlíží. Je vidět, že tým produktu věří, sám ho používá a fandí mu – a dokázal to nadšení předat i nám. Postup práce se tak nakonec neplánoval jen podle našeho zadání, ale na základě doporučení, jaké procesy by ERP systém mohl ještě zjednodušit. Petr a jeho tým dal produktu přidanou hodnotu a cením si toho, že vidí naše potřeby v celkovém obrázku.

 

A když něco potřebujeme? Kdykoli přijedou a osobně se postarají, aby všechno fungovalo. Je osvěžující nemuset čekat na delegování práce někam do Indie a bavit se rovnou s lidmi, kteří zde na zakázce dělají.

Martin Stránský

RSM CZ a.s.

S On Pointem dlouhodobě spolupracujeme na společných projektech. Zajišťují nové implementace, support i konzultace. Cením si jejich přístupu k zadání práce, které neplní slepě, ale často přichází s návrhem efektivnějšího řešení.

PROČ ON POINT?

Najdete nás v Brně, ale také na Maltě, v Nigérii a Ghaně. Máme bohaté zkušenosti s českými i zahraničními projekty, s prací pro malé i velké firmy, s vývojem řešení pro rozličné obory. 

Náš zákazník nás vždy zná osobně, ví, jak nás zastihnout a s naším konzultantem je jedna ruka. 

Práci plánujeme tak, abychom se každému projektu mohli věnovat naplno a v rámci hodin reagovat na potřeby klientů.

RSM CZ a.s.

Platíte za práci,
ne servisní
poplatek

Máte k dispozici svého
konzultanta

Na požadavky reagujeme
v řádu hodin

Vedeme helpdesk, online hovory
nebo přijedeme

OZVĚTE SE NÁM

brno-3430036_1920modra%CC%81_edited.jpg
Petr_DSC_2309%20-%20kopie_edited.jpg

Petr Kupka

ředitel

info@onpointserv.com

+420 704 122 326